Λεφτά για ρούχα.
Λεφτά για ρούχα.
Μηνύματα εκτός θεματικής κατηγορίας, μπάζα και σαβούρες.

Postby Guderian » Fri Apr 03, 2009 11:35 pm

Έγώ αντιθέτως με τους περισσότερους δε δίνω πολλά λεφτά για ρούχα. Παίρνω  παντελόνια με 15-20 ευρώ. Φυσικά προτιμώ τα επώνυμα όπως τα jean της RedRock τα οποία και ποιοτικά είναι και πολύ καλά. [/διαφήμιση] Μπλούζες συνήθως προτιμώ φτηνές. Από μπλούζες δίνω 10-15 ευρώ. μια φορά αγόρασα μια μπλούζα με 3 ευρώ από το carrefour η οποία έλιωσε στο πρώτο πλύσιμο αλλά έχω μπλούζα αγορασμένη 2 ευρώ από το μασούτη η οποία κρατά καλά ακόμη και σήμερα. Η ποιότητα στα ρούχα είναι θέμα τύχης, είτε δώσεις λίγα είτε πολλά ρισκάρεις, οπότε καλό είναι να μην δίνεις πολλά.
Guderian
Deadly

Postby SOMEONE » Sat Apr 04, 2009 1:21 am

spH3RiCal wrote:
Βεβαια φετος πηγα Γερμανια και με 240ε πηρα γυρω στα 10 κιλα ρουχα (κυριολεκτικα ε - απο τις ζυγαριες των αεροδρομιων ) τρελες τιμες μιλαμε..

Κι εγώ πήγα Γερμανία πριν από κάτι μέρες και όλα είναι 20% πάνω από Ελλάδα ούτε τo duty free ήταν φτηνό(μόναχο)

Guderian τα redrock είναι πράγματι πολύ καλά, κι εγώ τα φοράω αλλά δε τα έχω βρει πουθενά κάτω από 40Ε. που τα βρήκες 20?
REMEMBER BE COOL

--Αcid είσαι και πολύ cool τυπάς!

λευτεριά στον Guderian!!!<-- βάλτε το στην υπογραφή σας

SOMEONE
Dangerous

Postby HULK » Sat Apr 04, 2009 1:22 am

Μπορω να πω πως τα zara εχουν πολυ ωραια ρουχα, απο κει και περα καννα sprider, lee, nike(<με βολεψε πολυ φετος)...αυτα...εκει που δινω καθε τοσο λεφτα, ειναι αυθνετικες marvell μπλουζες, με ironman, και πανω απο ολα με....Transformers!!..Αλλα ειναι πολυ ακανονιστες αυτες οι αγορες και για μενα...αλλου φευγουν τα λεφτα..
ΨΟΦΑ ΠΑΞΕ, harbinger of school!!
HULK
Competent

Previous

Return to Off Topic