Προβλημα με Windows Vista
Προβλημα με Windows Vista
Προβληματισμοί και σχόλια για χρήστες Linux, MacOSX, κτλ.

Postby ermanias » Fri Sep 28, 2012 5:07 pm

Tο στοιχειο "ταδε" σταματησε να λειτουργει
τα windows προσπαθουν να βρουν λυση για την αντιμετωπιση του προβληματος σας

αυτο το μνμ εμφανιζεται οταν ανοιγω προγραμματα οπως το photoshop , cd burner , nero , itunes , pro evolution soccer 13 ,
ekana mia ekatharisi ton skliro kai exo arketo keno xoro..230 gb einai..85 gb eleuuthera..
τι γινεται ρε παιδες ξερει κανεις?
ermanias
Escape Capsule

Postby Kingslayer » Fri Sep 28, 2012 6:48 pm

:roll: εμενα οταν αρχιζε να μυο συμβαινει αυτο εκανα ενα φορματ εβαλα Λινουξ και ησυχασα :mrgreen:
Kingslayer
Competent

Postby Christofer_mogrey » Mon Oct 01, 2012 9:35 pm

Kingslayer wrote::roll: εμενα οταν αρχιζε να μυο συμβαινει αυτο εκανα ενα φορματ εβαλα Λινουξ και ησυχασα :mrgreen:

Off topic:
kingslayer εχω μια απορια στο λινουξ το εχεις και για γκειμινγκ και αν ναι εισαι ευχαριστιμενος απο επιδοσεις με οποιες πατεντες εκανες (wine play on linux)?
look behind the mirror i'm lost in the twilight hall
Image
Image
Image
Christofer_mogrey
Average

Postby Kingslayer » Mon Oct 01, 2012 9:42 pm

Christofer_mogrey wrote:
Kingslayer wrote::roll: εμενα οταν αρχιζε να μυο συμβαινει αυτο εκανα ενα φορματ εβαλα Λινουξ και ησυχασα :mrgreen:

Off topic:
kingslayer εχω μια απορια στο λινουξ το εχεις και για γκειμινγκ και αν ναι εισαι ευχαριστιμενος απο επιδοσεις με οποιες πατεντες εκανες (wine, play on linux)?

βασικα περναω μια gaming ξηρασια και ειμαι ολη την ωρα στο dueling network. Επειδη ολα μου σχεδον τα παιχνιδια ειναι στο steam και το steam δεν τα παει καλα με το wine.
Yπαρχουν ομως και κατι παιχνιδακια free
Spoiler: show
προσφατα κατεβασα ενα huble bundle για λινουξ αλλα μην το πεις σε κανεναν (σσςςς)
Kingslayer
Competent

Postby Christofer_mogrey » Tue Oct 02, 2012 9:26 pm

Kingslayer wrote:
Christofer_mogrey wrote:

Off topic:
kingslayer εχω μια απορια στο λινουξ το εχεις και για γκειμινγκ και αν ναι εισαι ευχαριστιμενος απο επιδοσεις με οποιες πατεντες εκανες (wine, play on linux)?

βασικα περναω μια gaming ξηρασια και ειμαι ολη την ωρα στο dueling network. Επειδη ολα μου σχεδον τα παιχνιδια ειναι στο steam και το steam δεν τα παει καλα με το wine.
Yπαρχουν ομως και κατι παιχνιδακια free
Spoiler: show
προσφατα κατεβασα ενα huble bundle για λινουξ αλλα μην το πεις σε κανεναν (σσςςς)

Off topic:
καλά θα περιμένω να δω την μπετα του στημ και αν βγάλει η αρενανετ κλαιντ του γκιλντ γουορς για λινουξ
look behind the mirror i'm lost in the twilight hall
Image
Image
Image
Christofer_mogrey
Average

Return to Αλλα λειτουργικά